Úvod / O firmě / Média & PR / Tiskové zprávy

Skladování s GO! v Hostivicích!

25. 6. 2019

Známou Nerudovskou otázku "Kam s ním" v minulosti řešila společnost GO! Express & Logistics několikrát. Zásadní změna nastala v roce 2017, kdy se společnost přestěhovala do prostoru logistického centra v Hostivicích, které splňovalo všechny jejich požadavky.

Logistické centrum je v Hostivicích, proto má vynikající obslužnost jak z dálnice, tak i z nedalekého Letiště Václava Havla, kam jsou dopravovány některé zásilky ze vzdálenějších destinací. Společnost má k dispozici 700 paletových míst na 900 m2. Další nespornou výhodou je i dostupnost industriálních zón, kde sídlí řada významných tuzemských a zahraničních výrobců. GO! Warehouse je jedno z dalších speciálních řešení, to nejnovější z nabízené škály služeb.

Tohle logistické centrum, které slouží jako hlavní přepravní uzel pro Českou republiku a celkově pro celý CEE region, nabízí i další logistické služby, například jde o kompletaci zásilek, přebalení, zabalení zásilek a podobně. Není problém kompletace zásilky, která se sestává z jednotlivých částí, které jsou přepraveny z různých částí světa či naší země.  V rámci skladování je tu zajištěna inventarizace, pravidelný reporting s fotodokumentací a zákazníci si také zvykli na využívání speciální high-value zóny, kde je zboží pod neustálou kontrolou a zvláštním zabezpečením. V celém objektu je udržována teplota 25°C.

Samozřejmostí pro poskytování prvotřídních služeb je moderní technické vybavení, odborně proškolený a ochotný personál, a především flexibilita nabízených i poptávaných řešení. Pro společnost GO! Express & Logistics je každá nová zakázka výzvou, protože stále je na prvním místě zákazník a společně nalezené řešení, které vede k oboustranné spokojenosti. GO! Warehouse je řešení určené pro skladování zboží s přidanou hodnotou.

 

28168146_1740127226010193_4639949039744336212_n

zpět ...

sdílet na Facebook

sdílet na Twitter

WebAdmin