Úvod / O firmě / Média & PR / Tiskové zprávy

Hospodářské výsledky GO! za rok 2016: Rapidní nárůst zásilek

15. 3. 2017

Společnost GO! Express & Logistics zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2016. Meziroční nárůst obratu činil 56%. Hospodářský výsledek (EBIT) vzrostl v porovnání s 2015 o 31,7%. Rekordního maxima dosáhl počet přepravených mezinárodních zásilek s nárůstem 130 %, který byl způsoben především posílením pozice společnosti v oblasti mezinárodní
e-commerce.

Rok 2016 byl ve znamení zkvalitňování stávajících služeb, nárůstu personálu a rozšiřování stávajících poboček. „Velký důraz jsme kladli na zrychlení a kvalitu servisu pro mezinárodní e-commerce. Výsledkem bylo otevření několika spojení. Nejzásadnější z nich bylo přímé propojení s Varšavou, Londýnem a Bruselem. Tyto denní linky nám přinesly bezkonkurenční doručovací časy v oboru e-commerce,“ komentuje Executive Director společnosti Martin Koča a dodává: „V návaznosti na rapidní nárůst přepravených zásilek jsme museli skokově navýšit počet našich zaměstnanců.

Po přestěhování pobočky v Brně do větších prostor a rozšíření prostor zastoupení v Plzni na konci loňského roku se přestěhuje také hlavní sídlo firmy a centrální sklad v Praze do nově vzniklé moderní budovy v logistickém areálu v Hostivicích u Prahy.
V novém areálu začne firma fungovat od dubna.

 

GO! Express & Logistics

zpět ...

sdílet na Facebook

sdílet na Twitter

WebAdmin