Úvod / O firmě / Média & PR / Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Nový produkt SkySaver  |  23. 8. 2017

SkySaver – Ekonomická přeprava po Evropě Globální síť Skynet Worldwide Express network se rozpíná napříč všemi kontinenty a poskytuje rychlé a spolehlivé expresní služby do více než 200 zemí po celém světě. Od svého vzniku v roce 1972 se tato společnost rozrostla na více než 1 000 poboček. Standardní službou Skynet Worldwide Express je door-to-door doručení pro exportní a importní zásilky a dokumenty. Tato celosvětová síť poskytuje bezkonkurenční čas dodání, samozřejmostí je online sledování zásilky a potvrzení o doručení. Skynet Worldwide Express se snaží svým zákazníkům poskytnout komplexní služby, které odpovídají standardům dnešní doby.

GO! partnerem Sculpture Line  |  23. 6. 2017

Již třetí ročník sochařského festivalu pod širým nebem Sculpture probíhá od 1.6. až do konce září v ulicích hlavního města Prahy. A letos se poprvé představí i v srdci západočeské metropole ...

Stěhování  |  15. 4. 2017

Společnost GO! změnila na konci března adresu své provozovny v Praze. Hlavní distribuční centrum v Česku se přestěhovalo z pražské Ruzyně do nově vybudovaného areálu v SEGRO Logistics parku v Hostivici u Prahy ...

Hospodářské výsledky GO! za rok 2016: Rapidní nárůst zásilek  |  15. 3. 2017

Společnost GO! Express & Logistics zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2016. Meziroční nárůst obratu činil 56%. Hospodářský výsledek (EBIT) vzrostl v porovnání s 2015 o 31,7%. Rekordního maxima dosáhl počet přepravených mezinárodních zásilek s nárůstem 130 %, který byl způsoben především posílením pozice společnosti v oblasti mezinárodní e-commerce.

Když vaše zásilky nesmí zmrznout  |  13. 2. 2017

Letošní zima si drží teploty dlouhodobě hluboko pod bodem mrazu, což mnohým může přidělávat vrásky. Mezi nimi jsou i ti, co potřebují v tuto dobu přepravit zásilku, kterou mohou nízké teploty znehodnotit. Společnost GO! Express & Logistics má pro takové případy řešení v podobě speciálního režimu přepravy GO! Ambient.

Šťastné a veselé z GO!  |  20. 12. 2016

Vážení obchodní partneři a přátelé, dovolte, abychom Vám srdečně poděkovali za spolupráci...

GO! rozšiřuje centrální distribuční centrum v Německu  |  15. 12. 2016

Podle analýz mateřské společnosti GO! Express & Logistics (Deutschland) všechny ukazatele jednoznačně indikují, že díky neustálému nárůstu počtu přepravovaných zásilek by v dohledné době mohla současná kapacita centrálního HUBu v německé Niederaule dosáhnout svého maxima.  Tento rok se například denní objem přepravovaných zásilek zvýšil v průměru o 25 procent, v některých dnech dokonce až o 50 procent v porovnání s předchozím rokem. Podobný nárůst je očekáván i v následujících letech. Proto projde centrální HUB společnosti GO! výrazným rozšířením.

GO! se na počátku nového roku přestěhuje do nových prostor  |  4. 11. 2016

Společnost GO! Express & Logistics čeká na začátku jara 2017 stěhování do nově vznikajících prostor v logistickém areálu nedaleko Hostivice u Prahy. Pražská centrála tak završí letošní expanzi všech poboček společnosti v Česku, kterou si vyžádal růst počtu přepravených zásilek a s tím spojené navýšení počtu zaměstnanců.

GO! Express & Logistics nabízí pozdní vyzvedávky v západních Čechách  |  13. 10. 2016

Mezinárodní expresní přepravce GO! Express & Logistics pro své stávající i nové klienty nabízí rozšířené časy pro vyzvednutí zásilky v Plzni a přilehlém okolí. To vše díky strategické poloze a přímému napojení na centrální HUB v Německu.

Posílejte bezpečně nebezpečné zboží  |  6. 9. 2016

Přeprava nebezpečného zboží spadající do klasifikace ADR má pro přepravce i odesílatele speciální pravidla, která je nutno dodržovat.  Ať už se jedná o označení a zabalení zásilek, potřebnou dokumentaci, nebo výběr přepravce splňujícího podmínky pro přepravu nebezpečného zboží, vždy je potřeba se těmito pravidly řídit a vyhnout se tak případným problémům.

WebAdmin