Úvod / O firmě / GO! Kariéra

Výkonná asistentka s němčinou

Chcete dělat práci, co Vás bude bavit a naplňovat? Tak prodávejte služby a řešení, která klienti opravdu potřebují. Pojďte pracovat do firmy, která v Čechách funguje už od roku 2002 a každoročně roste o desítky procent.

Jsme mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. Pobočky GO! působí například v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, Slovensku či Maďarsku. Pod české vedení spadá řízení české, polské a slovenské pobočky. Hledáme kandidáty, kteří budou schopni řešit úkoly v oblasti obchodu a financí jak z pozice podpory, tak z pozice přímé odpovědnosti za úkoly.

V současné době rozšiřujeme náš tým v Plzni o novou kolegyni na pozici Výkonná asistentka s němčinou.

Co Vás čeká?

  • Administrativní podpora pro Managing Director (reporting, organizace a přípravy schůzek, kontroly termínů, příprava podkladů pro jednání, překlady, evidence smluv)
  • Podpora finančního týmu
  • Reklamace
  • HR agenda (příprava smluv, jejich evidence, docházkový systém, apod.)
  • Jednání s dodavateli

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Organizační schopnosti a schopnost stanovit si pracovní priority
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Pečlivost
  • Schopnost logického uvažování
  • NJ na komunikační úrovni
  • Velmi dobrá znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavá práce s možností seberealizace
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email dita.vanickova@general-overnight.cz.

WebAdmin