Úvod / O firmě / GO! Kariéra

Sales Representative

Chcete dělat práci, co Vás bude bavit a naplňovat? Tak prodávejte služby a řešení, která klienti opravdu potřebují. Pojďte pracovat do firmy, která v Čechách funguje už od roku 2002 a každoročně roste o desítky procent.

Jsme mezinárodní expresní přepravce, který obsluhuje přes 220 zemí. Díky mateřské síti v rámci EU a partnerským zastoupením po celém světě poskytujeme našim klientům chytrá řešení, které přesně odpovídají jejich požadavkům. Jsme opravdoví specialisté na západní a střední Evropu a specializujeme se na mezinárodní logistiku pro e-commerce.

V současné době rozšiřujeme náš tým v Plzni o nového kolegu / novou kolegyni na pozici Sales Representative (Obchodník) pro pobočku v Plzni.

Co vás čeká?

  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Vedení obchodních jednání
  • Příprava a zpracování nabídek
  • Tvorba statistik a reportů

Co od Vás požadujeme?

  • Praxi v oboru
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, systematičnost a zodpovědnost
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vám nabízíme?

Práce na HPP

Moderní pracovní prostředí

Nadstandardní finanční ohodnocení, prémiová motivující složka

Možnost profesního růstu

5 týdnů dovolené

Stravenky

Mobilní telefon i k soukromému využití

Notebook

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email hr@general-overnight.cz.

WebAdmin